Kontakt oss


Abonnement

Ønsker du å bli abonnent? Du kan kontakte kundeservice på abonnement@eub.no eller telefon 63 92 27 00.

Allerede abonnent

Er du allerede abonnent kan du gå inn på Min side for å gjøre endringer, stoppe avisen, klage på levering mm.

Gratulasjoner

Hilsener til bursdager, bryllup, forlovelser, samt melding om fødsel, bryllup og andre personalia tas inn gratis på Oss i mellom-sidene i papirutgaven. Send bilde og hilsen på e-post oss@eub.no.

Spørsmål om faktura

Send e-post til faktura@eub.no eller ring Tina Berger på mobil: 400 65 627.

 

Kontakt oss:

ANNONSE/MARKED

Markedskonsulent:
Tove Bekkedal
Mobil: 915 75 740
tove@eub.no

Markedskonsulent:
Hanne Lise Gustavsen
Mobil: 908 80 772
hanne@eub.no

Markedskonsulent:
Christina Bredesen
Mobil: 919 00 260
christina@eub.no

Markedskonsulent:
Tina Berger
Mobil: 400 65 627
tina@eub.no

Markedskonsulent:
Christine Vassdal
Mobil: 919 06 132
christine@eub.no

Markedskonsulent:
Dordi Retterås


REDAKSJONEN

Journalist (sport):
Per Erik Paulsen
Mobil: 911 00 671
pekkan@eub.no

Journalist:
Marit Lunddal Løken
Mobil: 905 20 009
marit@eub.no

Journalist:
Jan Arne Sandholtbråten
Mobil: 958 12 930
jason@eub.no

Journalist
Kristian Westgård
Mobil: 908 87 104
kristian@eub.no

Journalist
Bjørn Inge Rødfoss
Mobil: 970 31 272
bir@eub.no

Vaktsjef/digitalt ansvarlig:
Jørgen Sollien
Mobil: 905 75 205
jorgen@eub.no

Desk- og designsjef:
Knut Øsmundset
Mobil: 915 60 026
knut@eub.no

Grafiker:
Roger Bråthen
Mobil: 952 52 927
roger@eub.no

Journalist:
Magnar Haraldsen
Mobil: 900 68 990
magnar@eub.no

Journalist:
Thomas Hansen
Mobil: 905 03 281
thomas@eub.no

Journalist/vaktsjef:
Glen Widing
Mobil: 926 68 857
glen@eub.no

 

ADMINISTRASJON:

Ansvarlig redaktør og administrerende direktør:
Roger Aarli-Grøndalen
Mobil: 920 28 078
raag@eub.no

Markeds- og økonomisjef:
Eva Holmgren
Mobil: 901 03 999
eva.holmgren@eub.no

Redaktør:
Erik Øsmundset
Mobil: 901 54 790
erik@eub.no


Eidsvoll Ullensaker Blad benytter informasjonskapsler (cookies) for å gi bedre kundeservice, og for å holde styr på om du er logget inn på våre tjenester. Du kan lese mer om bruk av informasjonskapsler her.

Lukk